- Комплект стильних колонок 2.0 для ПК і ноутбуків
- Максимальна потужність — 12 Вт (середньоквадратичне значення — 6 Вт)
- Роз'єм для підключення навушників і великий регулятор гучності зручно розміщені на передній панелі
- Металева решітка для кращого захисту
- Живлення від USB не потрібно підключати до розетки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trust |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Мінімальна частота | 100 Гц |
| Потужність | 6 Вт |
| Призначення | Сателіт |
| Стан | Новий |
| Тип | Комп'ютерна |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.63 кг |
| Висота | 175 мм |
| Глибина | 155 мм |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 370 ₴





