Genius представляє найпотужнішу миша, працює з роздільною здатністю 1000 dpi, що забезпечує плавну роботу миші. Миша може працювати практично на будь-якій поверхні — скло, мармур, килим, оббивка меблів. Розподіл ваги дозволяє легко працювати будь-якою рукою.
- Оптичний датчик з роздільною здатністю 1000 dpi, відсутність рухомих частин і неможливість забруднення
- Зручно лягає як в праву, так і ліву руку
- Технологія BlueEye
- Працює на будь-яких поверхнях
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Genius |
| Вага | 85 г |
| Висота | 37 мм |
| Довжина | 105 мм |
| Інтерфейс підключення | PS/2 |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 1000 dpi |
| Стан | Новий |
| Тип | Миша |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 60 мм |
| Миша | |
| Дизайн миші | Для обох рук |
| Кількість клавіш миші | 3 |
| Конструкція миші | Класична |
| Тип миші | Оптична лазерна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 265 ₴




