Пляшка для води металева вакуумна ION8 500 мл. Vacuum Insulated, Navy
1 308 ₴
1 030 ₴
- В наявності
- Код: I8TS500NAVY
+380 (66) 145-43-52
- +380 (68) 820-01-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ION8 |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 253 г |
| Висота | 231 мм |
| Діаметр | 65 мм |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 500 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Пляшка для напоїв |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Температурний діапазон: | від -5°C до 96°C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 030 ₴












