Килимок для йоги та фітнесу + чохол 4yourhealth Fitness Yoga Mat 0132 (180*61*1см) Чорний
999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 4YH_0132_Black
+380 (66) 145-43-52
- +380 (68) 820-01-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 4yourhealth |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 180 см |
| Особливості | Чохол, Стяжки в комплекті |
| Стан | Новий |
| Товщина | 10 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 60 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | 4yourhealth |
| Виготовлено | 2022 |
| Висновок СЕЗ | Відповідає санітарно-епідеміологічним нормам |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна Реєстрації | Польща |
| Матеріал | NBR |
| Постачальник | ТОВ "АКОРД-УКРАЇНА" 46008 м.Тернопіль, вул.Подільська,44 |
| Розмір (") | 180*61*1см |
| Термін придатності | не обмежений |
| Тип | Кілімки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴












