
Опис намети Naturehike P-Series II:
Намет в себе вміщує двох туристів. Вона комфортна, практична, і її можна швидко і відносно легко встановити. Зроблена з таких матеріалів, як: поліестер 210 Т, Тканина Оксфорд. Добре вентилюється, перебування всередині буде вельми затишним. Жердини для установки моделі-міцні і надійні, виготовлені зі сплаву алюмінію 7001. Тому сама конструкція також досить міцна і добротна. Колір моделі-білий.
Характеристика:
- намет для двох туристів;
- тип-півсфера;
- виготовлена з поліестеру 210 Т, тканини Оксфорд;
- каркас зі сплаву алюмінію 7001;
- габарити намету: 200*(130+45)*100 сантиметрів;
- вага становить 2,1 кілограма;
- комплектація: 15 кілочок, 6 вітрових мотузок, дві жердини, сумка для зберігання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.1 кг |
| Внутрішній шар | поліестер 210 Т, тканинна Оксфорд |
| Гарантія | 1 рік |
| Кількість кімнат | однокімнатні |
| Розмір | 200*(130+45)*100 см |
| Сезон | {літо,весна-осінь} |
| Тамбур | Да |
| Тип товару | Палатки |
| Паковання | 44х14 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 390 ₴



