Намет Tramp Stalker 4 (v2)
Універсальний намет Tramp Stalker 4 (V2). Тридугова модель конструкції "напівсфера" з просторим тамбуром, двома входами та снігозахистом по периметру зовнішнього тента.
Дуги з алюмінію.
Час використання: весна, літо, осінь та рання зима.
Призначення: піший і гірський туризм.
Особливості:
- алюмінієвий каркас
- захисний клапан для захисту від снігу, дощу і вітру
- 2 входи і 1 тамбур, входи внутрішнього намету продубльовані москітною сіткою
- двошарова конструкція
- зовнішній тент намета стійкий до ультрафіолетових променів
- зовнішній тент має просочення, що затримує розповсюдження полум'я
- великий місткий тамбур
- два вентиляційних клапана
- світловідбиваючі відтяжки та елементи на вентиляції
- всі шви проклеєні
Характеристики:
Тип: Універсальний намет
Кількість місць: 4
Вага намета: 5 кг
Розміри: 220 х 410 х 140 см
Кількість входів: 2
Матеріал каркаса: Alu 7006, Ø 8.5 мм
Матеріал дна: 100% Polyester 75D/190T 8000 мм в. ст.
Матеріал тента: 100% Polyester 75D/190T RipStop 6000 мм в. ст.
Матеріал внутрішнього намета: 100% дихаючий polyester
Розмір в упаковці: 21 x 45 x 24 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 4 |
| Призначення | Трекінгові |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Колір | Зелений |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 8000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 6000 мм вод. ст. |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 24 см |
| Длина в упаковке | 21 см |
| Ширина в упаковке | 45 см |
| Дуги | |
| Діаметр | 8.5 мм |
| Дуги | Алюміній |
- Ціна: 11 393 ₴











