Портативна зарядна станція Junlee PS-1000 1000W з портативною сонячною панеллю 150W 30V
37 999 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: PS-1000SP150W
+380 (66) 145-43-52
- +380 (68) 820-01-60
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Портативна зарядна станція Junlee PS-1000 1000W з портативною сонячною панеллю 150W ─ це автономне джерело живлення з потужним вбудованим літієвим акумулятором та сонячною панеллю потужністю 150W. Гаджет призначений для розумної зарядки і живлення зовнішніх пристроїв постійним струмом, а також змінним струмом чистої синусоїдальної форми. Працює зарядна станція Junlee практично безшумно, що є її очевидною перевагою в порівнянні з бензиновими і дизельними генераторами. Апарат оснащений акумуляторною батареєю, здатною видавати потужність до 230 Вт·год і володіє ємністю 210 000 мА·год, порівнянної з характеристиками акумуляторів, використовуваних в автомобілях. Заряджатися пристрій може від сонячної панелі, в автомобілі та за допомогою адаптера постійного/змінного струму (27 ─ 42В). Інвертор змінного струму 1000 Вт живить різні цифрові та електричні пристрої, такі як ручна дриль, плита, вентилятор, телевізор, лампа тощо. Порт для прикурювача з постійним струмом 12 В підтримує автомобільні бортові пристрої, такі як автомобільний холодильник, автомобільний пилосос, автомобільний насос. Подвійний порт DC5525 12 В/3А підтримує деякі пристрої з живленням 12 В, наприклад світлодіодні лампи, вентилятори постійного струму, телевізори постійного струму. Подвійні порти USB QC3.0 заряджають більшість пристроїв із підтримкою USB, таких як смартфон, Bluetooth,-годинник та інші гаджети. Порт USB Type-C підтримує більшість пристроїв USB-C, таких як ноутбуки, планшети чи смартфони. Зарядна станція також оснащена світлодіодним ліхтарем потужністю 11,1Вт, який має можливість зміни яскравості та може світити до 600+ годин. Велика ємність акумулятора і підвищена вихідна потужність апарату дозволяє використовувати його замість бензинового генератора, а вироблюваний змінний і постійний струм забезпечує енергією роботу різних пристроїв, в тому числі підключаються до звичайної побутової електромережі. Портативна зарядна станція буде корисна і стане вигідним придбанням не тільки для тих, хто подорожує в будинках на колесах і на стандартному автотранспорті, але і для звичайних користувачів в якості аварійного джерела живлення.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Junlee |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Емкость аккумулятора | 210000 мА/ч |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Junlee |
| Вес | 8,6 кг |
| Вихід | 2 x AC; 1 x DC5521; 1 x DC 12V; 2 x USB-A; 1 x USB-C |
| Мoдель | PS-1000 (solar panel 150W) |
| Материал | Aluminum alloy + ABS + PC |
| Мощность номинальная | 1000 W |
| Страна регистрации бренда | Китай |
Информация для заказа
- Цена: 37 999 ₴










