

Портативна зарядна станція BPI G1000 1000W 300000mAh 1110Wh
35 499 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: BPI-G1000-1000W
+380 (66) 145-43-52
- +380 (68) 820-01-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Зарядна станція BPI G1000 дозволить не хвилюватись про розрядку електроприладів при виключенні світла! Номінальної потужності в 1000 Вт вистачить для зарядки ноутбука, павербанка, телефона, планшета одночасно!
Станція BPI G1000 має дев’ять універсальних виходів, які дозволяють швидко підзарядити і підтримати роботу будь-якого девайсу, який ви використовуєте в повсякденному житті. Зарядна станція також підійде для включення насосів опалення. Зарядна станція має потужну систему охолодження, яка працює майже безшумно навіть в пікових навантаженнях. Крім того, за умов постійного виключення світла, зарядна станція BPI G1000 має блок живлення 117 Вт, що дозволить швидко зарядити саму станцію.
Окрема перевага — формфактор: зарядна станція BPI G1000 важить всього 11,5 кг і має компактні розміри: 320*230*260 мм. Витримує температури від -10 до +60 градусів До цього ж зарядну станцію BPI G1000 можна заряджати за допомогою сонячної батареї 18V 3A max.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Виробник | BPI |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | BPI |
| Вага | 11,5 кг |
| Вихід | 2×USB, QC 3.0, USB-C, AC, 2×DC, прикурювач 12 В |
| Ємність | 1110 Wh (300 000 mAh) |
| Зарядка | розетка, сонячна панель |
| Кількість USB-виходів | 4 |
| Мoдель | 1000 W |
| Потужність номінальна | 1000 W |
| Особливості | можна заряджати за допомогою сонячної батареї 18V 3A max |
| Потужність пікова | 3000 W |
| Тип акумулятора | потрійний літієвий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 499 ₴



