

Килимок для йоги та фітнесу Power System PS-4088 Fitness Mat Black (173x61x0.6)
1 600 ₴
- Немає в наявності
- Код: PS-4088_Black
+380 (66) 145-43-52
- +380 (68) 820-01-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Ширина | 60 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина | 140 мм |
| Країна Реєстрації | Чехия |
| Мoдель | 4088 |
| Матеріал | ПВХ(PVC) |
| Розмір | 140x60x1.5 см |
| Тип | Кілімки |
| Товщина | 1.5см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 600 ₴



