Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlay |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 183 см |
| Особливості | Стяжки в комплекті |
| Товщина | 6 мм |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина | 60 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити упаковки | 60*15*15см |
| Гарантія | 14 днів |
| Матеріал | ПВХ(PVC) |
| Країна реєстрації бренда | Польща |
| Тип | Кілімки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 380 ₴











