Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Comet |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.7 кг |
| Водостійкість | Так |
| Діаметр об'єктиву | 40 мм |
| Довжина | 153 мм |
| Максимальна кратність | 50 х |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Мінімальна кратність | 10 х |
| Призначення | Загального призначення |
| Стан | Новий |
| Тип | Бінокль |
| Тип кратності | Змінна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 188 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Comet |
| Виготовлено | 2022 |
| Висновок СЕЗ | Відповідає санітарно-епідеміологічним нормам |
| Гарантія | 14 днів |
| Кратність | Змінна |
| Постачальник | ТОВ "АКОРД-УКРАЇНА" 46008 м.Тернопіль, вул.Подільська,44 |
| Термін придатності | не обмежений |
| Тип конструкції | PORRO |
| Тип скла | BK7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 900 ₴










