| Тип пристрою | Мобільний телефон |
|---|---|
| Код виробника | |
| Стандарти зв'язку | GSM |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Тип слота | SIM + SIM + MicroSD |
| Формат SIM-карти | SIM |
| Стандарти зв'язку | GSM: 850/900/1800/1900 |
| Діагональ екрану | 1.77" |
| Дозвіл екрану | 128x160 |
| Щільність пікселів, ppi | 116,00 ₴ |
| Тип дисплея | TFT |
| Процесор | SC6531E |
| Внутрішня пам'ять | 32 Мб |
| Оперативна пам'ять | 32 Мб |
| Слот для карти пам'яті | Є |
| Підтримка карт пам'яті | microSD до 16 Гб |
| Камера | 0.08 Мп |
| Запис відео | Є |
| Спалах основної камери | Немає |
| Операційна система | Проприетарная |
| Операційна система | Проприетарная |
| Wi-Fi | Немає |
| Bluetooth | 2.1 |
| NFC | Немає |
| Бездротова зарядка | Немає |
| Інфрачервоний порт | Немає |
| FM-тюнер | Немає |
| Функція рації | Немає |
| Інтерфейси підключення | microUSB, Аудіо 3,5 |
| Тип корпусу | Моноблок |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стандарт захисту | Без захисту |
| Колір | Чорний |
| Ємність акумулятора | 1400 mAh |
| Швидка зарядка | Немає |
| Розміри, мм | 116 x 56 x 14 мм |
| Вага, гр | 51.5 р |
| Комплектація | Мобільний телефон USB-Кабель Зарядний пристрій Керівництво Гарантійний талон |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Обмін і повернення товару | Обмін і повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до закону України "Про захист прав споживачів України" |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nomi |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 590 ₴




