

Миска Tramp з нержавіючої сталі з ручкою (TRC-050)(UTRC-050)
496 ₴
333 ₴
- Готово до відправки
- Код: UTRC-050
- +380 (68) 820-01-60
Миска Tramp нержавіюча з ручкою TRC-050
Похідна миска Tramp TRC-050 - міцна і легка туристична миска, виготовлена з нержавіючої сталі, яка не вступає в реакцію з їжею, тому їжа максимально зберігає свій природний смак і аромат.
Миска об'ємом 850 мл досить глибока і відмінно підходить для прийому перших і других страв.
На цьому її функціональність не обмежується - миску можна використовувати для розігріву їжі на пальнику або плиті.
Особливості:
Миска має плавно заокруглене дно, що дуже зручно для користування столовими приладами.
Для більшого комфорту користування передбачена ручка.
Виріб вирізняється надійністю, зносостійкістю і довгим терміном експлуатації.
Миска легко очищується й зберігає свій початковий привабливий вигляд навіть після декількох років використання.
Характеристики:
Тип: Миски
Матеріал: Нержавіюча сталь
Колір: Grey
Вага: 140 гр.
Діаметр: 19 см
Висота: 4,5 см
Об'єм: 850 мл
| Основні | |
|---|---|
| Тип посуду | Миска |
| Форма | Кругла |
| Об`єм | 0.85 л |
| Діаметр миски | 19 см |
| Ширина миски | 19 см |
| Висота миски | 4.5 см |
| Колір | Сірий |
| Кришка | не передбачена |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Tramp |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Обсяг | 0.85 |
- Ціна: 333 ₴



