Намет Tramp Stalker 2 (v2)
Універсальний намет Tramp Stalker 3 V2. Тридугова модель конструкції "напівсфера" з просторим тамбуром, двома входами та снігозахистом по периметру зовнішнього тента.
Дуги з алюмінію.
Час використання: весна, літо, осінь та рання зима.
Призначення: піший і гірський туризм.
Особливості:
- алюмінієвий каркас
- захисний клапан для захисту від снігу, дощу і вітру
- 2 входи і 1 тамбур, входи внутрішнього намету продубльовані москітною сіткою
- двошарова конструкція
- зовнішній тент намета стійкий до ультрафіолетових променів
- зовнішній тент має просочення, що затримує розповсюдження полум'я
- великий місткий тамбур
- два вентиляційних клапана
- всі шви проклеєні
Характеристики:
Тип: Універсальний намет
Кількість місць: 2+
Вага намета: 3.9 кг
Розміри: 210 х 300 х 120 см
Кількість входів: 2
Матеріал каркаса: Alu 7006, Ø 8.5 мм
Матеріал дна: 100% Polyester 75D/190T 8000 мм в. ст.
Матеріал тента: 100% Polyester 75D/190T RipStop 6000 мм в. ст.
Матеріал внутрішнього намета: 100% дихаючий polyester
Розмір в упаковці: 21x48x20 см,
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Призначення | Трекінгові |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 3.9 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 8000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 6000 мм вод. ст. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Снігова спідниця |
| Місткість | 2+1 |
| Сезонність | весна-літо-осінь |
| Матеріал каркасу | алюміній |
| Кількість місць | 2-місна |
| Розташування каркаса | внутрішнє |
- Ціна: 9 369 ₴










