


Бездротовий маршрутизатор Wi-Fi роутер Mercusys MW325R
795 ₴
695 ₴
- Готово до відправки
- Код: Mercusys MW325R
+380 (66) 145-43-52
- +380 (68) 820-01-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Максимальне покриття – чотири 5 дбі антени для покриття Wi-Fi на площі до 500 м2
- Посилений сигнал – антени високого підсилення значно покращують потужність передачі Wi-Fi, збільшують площу покриття і стабільність
- Швидкість до 300 Мбіт/с ідеально підійде для перегляду HD-відео, онлайн-ігор і завантаження файлів великого розміру
- Проста настройка – зручний веб-інтерфейс дозволить вам виконати за кілька хвилин
| Міжмережевий екран | Прив'язка IP і MAC-адресою |
|---|---|
| Протоколи | IPv4 |
| Гостьова мережа | Одна гостьова мережа 2,4 ГГц |
| Розміри (Ш х Д х В) | 167 x 118 x 33 мм |
| Зовнішнє джерело живлення | 9 В пост. струму /0,6 A |
| Тип антени | 4 фіксовані всеспрямовані 5 дбі антени |
| Швидкість передачі |
11n: до 300 Мбіт/с (динамічно) 11g: до 54 Мбіт/с (динамічно) 11b: до 11 Мбіт/с (динамічно) |
| Кнопки | Кнопка Reset |
| Стандарти бездротового зв'язку | IEEE 802.11 n, IEEE 802.11 g, IEEE 802.11 b |
| Діапазон частот (прийом і передача) | 2,4-2,4835 ГГц |
| Чутливість (прийом) |
270 Мбіт/с: -70 dbm @ 10% PER 130 Мбіт/с: -74 дБм при 10% PER 108 Мбіт/с: -74 дБм при 10% PER 54 Мбіт/с: -77 дБм при 10% PER 11 Мбіт/с: -87 dbm @ 8% PER 6 Мбіт/с: -90 дБм при 10% PER 1 Мбіт/с: -98 dbm @ 8% PER |
| Інтерфейси |
3 порта LAN 10/100 Мбит/с 1 порт WAN 10/100 Мбіт/с |
| Сертифікація | CE, ROHS |
| Комплект постачання |
MW325R Адаптер живлення Посібник з швидкого налаштування Кабель Ethernet |
| Параметри навколишнього середовища |
Робоча температура: 0°C~40°C Температура зберігання: -40°C~70°C Вологість повітря при експлуатації: 10% ~ 90%, без утворення конденсату Вологість повітря при зберіганні: 5%~90%, без утворення конденсату |
| Потужність передавача |
<20 дБм |
| Захист бездротової мережі |
WPA-PSK / WPA2-PSK |
| Функції бездротової мережі |
WDS bridge |
| Тип WAN | Динамічний IP-адресу/статичний IP-адреса/PPPoE/PPTP/L2TP |
| Управління |
Контроль доступу Локальне управління Віддалене управління |
| DHCP | Сервер |
| Перенаправлення портів |
Віртуальний сервер UPnP, DMZ |
| Динамічний DNS | Oray |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mercusys |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Тип антени | Зовнішня |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 695 ₴



