

Бездротовий маршрутизатор TP-LINK TL-WR845N
1 040 ₴
940 ₴
- В наявності
- Код: TL-WR845N
+380 (66) 145-43-52
- +380 (68) 820-01-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Швидкість до 300 Мбіт/с підходить для ресурсномістких додатків, таких як потоковий перегляд HD-відео
- Три антени збільшують стабільність і надійність бездротового з'єднання
- Просте налаштування безпечного з'єднання натисненням кнопки WPS
- Контроль пропускної здатності по IP-адресою дозволяє адміністраторам визначати, який обсяг пропускної здатності призначається кожному пристрою
- Підтримка IPv6
- Мобільний додаток Tether забезпечує швидку установку і налаштування маршрутизатора зі смартфона.
| Апаратні Характеристики | |
|---|---|
| Інтерфейс | 4 порта LAN 10/100 Мбит/с 1 порт WAN 10/100 Мбіт/с |
| Кнопки | Кнопка Reset Кнопка вкл./викл. Wi-Fi Кнопка вкл./викл. харчування |
| Зовнішній блок живлення | 9/0,6 A |
| Стандарти безпровідної передачі | IEEE 802.11 n, IEEE 802.11 g, IEEE 802.11 b |
| Розміри (ШхДхВ) | 230 x 144 x 35 мм |
| Антена | 3 х 5 дбі фіксовані всеспрямовані антени |
| Параметри бездротового модуля | |
|---|---|
| Діапазон частот (прийом і передача) | 2,4-2,4835 ГГц |
| Швидкість передачі | 11n: До 300 Мбіт/с (динамічно) 11g: До 54 Мбіт/с (динамічно) 11b: До 11 Мбіт/с (динамічно) |
| Чутливість (прийом) | 270 Мбіт/с: -70 dbm @ 10% PER 130 Мбіт/с: -74 дБм при 10% PER 108 Мбіт/с: -74 дБм при 10% PER 54 Мбіт/с: -77 дБм при 10% PER 11 Мбіт/с: -87 dbm @ 8% PER 6 Мбіт/с: -90 дБм при 10% PER 1 Мбіт/с: -98 dbm @ 8% PER |
| EIRP (Потужність безпровідного сигналу) | < 20 дБм або < 100 мВт |
| Функції бездротового режиму | Включення/виключення бездротового мовлення, міст WDS, WMM, статистика бездротового підключення |
| Захист бездротової мережі | Режими шифрування: 64/128-бітний WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK |
| Характеристики програмного забезпечення | |
|---|---|
| QoS (пріоритезація даних) | WMM, контроль пропускної здатності |
| Тип підключення WAN | Динамічний IP/Статичний IP/PPPoE/ PPTP (Dual Access)/L2TP (Dual Access)/BigPond |
| Управління | Контроль доступу Локальне управління Віддалене управління |
| DHCP | Сервер, клієнт, список клієнтів DHCP, резервування адрес |
| Перенаправлення портів | Віртуальний сервер, Port Triggering, UPnP, DMZ |
| Динамічний DNS | DynDns, Comexe, NO-IP |
| Пропуск трафіку VPN | PPTP, L2TP, IPSec (ESP Head) |
| Контроль доступу | Батьківський контроль, контроль локального управління, список вузлів, доступ за розкладом, управління правилами |
| Мережева безпека (firewall) | Захист від DoS-атак, міжмережевий екран SPI, фільтрація по IP-адресою /MAC-адреси, доменного імені, прив'язка IP - і MAC-адресою |
| Протоколи | Підтримка IPv4 та IPv6 |
| Додаткові функції | IPTV |
| Гостьова мережа | Одна 2,4 ГГц гостьова мережа |
| Режими роботи | Wi-Fi роутер, підсилювач сигналу-точка доступу, точка доступу WISP |
| Інше | |
|---|---|
| Сертифікація | CE, FCC, RoHS |
| Комплект постачання | TL-WR845N Адаптер живлення Кабель Ethernet Посібник з швидкого налаштування |
| Системні вимоги | Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ або Windows 7, Windows 8/ 8.1/10 MAC® OS NetWare®, UNIX® або Linux |
| Параметри навколишнього середовища | Робоча температура: 0℃ - 40℃ Температура зберігання: -40℃ - 70℃ Вологість повітря при експлуатації: 10% - 90%, без утворення конденсату Вологість повітря при зберіганні: 5% - 90%, без утворення конденсату |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Кількість антен | 3 шт. |
| Швидкість з'єднання | 300 Мбіт/сек |
| Стан | Новий |
| Тип антени | Зовнішня |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 940 ₴



