


Бездротовий маршрутизатор TP-LINK TL-WR841N
950 ₴
845 ₴
- Готово до відправки
- Код: TL-WR841N
+380 (66) 145-43-52
- +380 (68) 820-01-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- 300 Мбіт/с – ідеальна швидкість для додатків, чутливих до розривів-з'єднання (наприклад, для перегляду потокового відео високої чіткості)
- Гостьова мережа для зручності та захисту вашої локальної мережі
- IPv6: сумісність з IPv6 (Internet Protocol version 6)
- Швидка настройка захисту одним натисненням кнопки WPS
- Підтримка IGMP Proxy, режиму "міст" і 802.1 Q TAG VLAN для IPTV Мulticast
- Контроль пропускної здатності дозволяє призначати пропускну здатність для кожного пристрою
- Батьківський контроль: управляйте правилами пристроїв доступу в інтернет
| Апаратні Характеристики | |
|---|---|
| Порти | 4 10/100 Мбіт/с LAN порту 1 10/100 Мбіт/с WAN порт |
| Кнопки | Кнопка WPS/Reset |
| Зовнішній блок живлення | 9 В пост. струму/0,6 A |
| Розміри (ШхДхВ) | 173 x 118 x 33mm |
| Антена | 2 * 5 дбі фіксовані всеспрямовані антени |
| Кріплення | Отвори для настінного кріплення |
| Параметри бездротового модуля | |
|---|---|
| Стандарти бездротових мереж | IEEE 802.11 n, IEEE 802.11 g, IEEE 802.11 b |
| Діапазон частот (прийом і передача) | 2,412~2,472 ГГц |
| Швидкість передачі | 11n: до 300 Мбіт/с (динамічна) 11g: до 54 Мбіт/с (динамічна) 11b: до 11 Мбіт/с (динамічна) |
| Чутливість (прийом) | 270 Мбіт/с: -70dBm@10% PER 130 Мбіт/с: -74dBm@10% PER 108 Мбіт/с: -74dBm@10% PER 54 Мбіт/с: -77dBm@10% PER 11 Мбіт/с: -87dBm@8% PER 6 Мбіт/с: -90dBm@10% PER 1 Мбіт/с: -98dBm@8% PER |
| EIRP (Потужність безпровідного сигналу) | < 20 дБм або < 100 мВт |
| Функції бездротового режиму | Включення/виключення бездротового мовлення, WDS міст, WMM, статистика бездротового режиму |
| Захист бездротової мережі | WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK |
| Характеристики програмного забезпечення | |
|---|---|
| QoS (пріоритезація даних) | WMM, Контроль пропускної здатності |
| Тип підключення WAN | Динамічний IP/Статичний IP/PPPoE/PPTP/L2TP/BigPond |
| Управління | Контроль доступу Локальне управління Віддалене управління |
| DHCP | Сервер, Клієнт, Список клієнтів DHCP, Резервація адрес |
| Перенаправлення портів | Віртуальний сервер, Port Triggering, UPnP, DMZ |
| Динамічний DNS | DynDns, Comexe, NO-IP |
| Контроль доступу | Батьківський контроль, локальне управління, список вузлів, розклад доступу, управління правилами |
| Мережева безпека (firewall) | Захист від DoS-атак, міжмережевий екран SPI Фільтрація IP-адрес/ Фільтрація MAC-адрес/Фільтр доменнних імен Прив'язка IP - і MAC-адрес |
| Додаткові функції | IPTV |
| Гостьова мережа | Гостьова мережа на частоті 2,4 ГГц |
| Режими роботи | Wi-Fi роутер, підсилювач сигналу-точка доступу, точка доступу WISP |
| Базові функції | |
|---|---|
| IPTV | підтримує |
| Інше | |
|---|---|
| Сертифікація | CE, FCC, RoHS |
| Комплект постачання | TL-WR841N Адаптер живлення Кабель Ethernet Посібник з швидкого налаштування |
| Системні вимоги | Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ або Windows 7, 10, MAC® OS NetWare®, UNIX® або Linux |
| Параметри навколишнього середовища | Робоча температура: від 0 ° с до 40℃ Температура зберігання: від -40℃ до 70℃ Вологість повітря при експлуатації: 10% - 90%, без утворення конденсату Вологість повітря при зберіганні: 5% - 90%, без утворення конденсату |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Кількість антен | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип антени | Зовнішня |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 845 ₴



