Особливості даної моделі:
- Ємність акумулятора в 12000 mAh;
- Універсальне призначення (Підходить для всіх смартфонів/планшетів);
- Наявність 2х портів USB 2.0 + роз'єм Micro USB;
- Дисплей (відображає поточний рівень заряду);
- Ліхтарик
Зовнішній акумулятор Aspor A386 – це модний і стильний гаджет, який неодмінно знайде застосування в побуті кожного активного користувача. Він дозволить в рази продовжити «життя» вашого пристрою, що особливо важливо для тих, хто часто подорожує, буває у відрядженнях або веде активний спосіб життя. Модель виготовлена і пластику і софт-тач пластику. Закруглені кути роблять її більш привабливою.


Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASPOR |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від USB |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Колір корпусу | Білий |
| Ємність акумулятору | 12000 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 11 мм |
| Довжина | 117 мм |
| Ширина | 57 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихід USB1 | 1А |
| Вихід USB2 | 2А |
| Тип | Зовнішній акумулятор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 695 ₴








