Зовнішній акумулятор Xiaomi Mi Power bank 2C 20000 mAh White має виняткову потужність і високу продуктивність. З цим гаджетом можна забути про розетках і щогодинних підзарядка.
- сертифікована ємність 20000 mAh
- захист від перезарядження
- 2 USB роз'єму і 1 роз'єм microUSB
- індикатор заряду
Xiaomi Mi Power bank 2C 20000 mAh White
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 358 г |
| Тип | Зарядний пристрій |
| Вхід DC | 5 / 2 A, 9 В / 2 А |
| Вихід USB1 | 5.1B 2.4A / 9В 2A / 12В 1.5A |
| Вихід USB2 | 5.1 B 2.4 A / 9В 2A / 12В 1.5 A |
| Габарити | 149.5 х 69.6 х 23.9 мм |
| Ємність | 20000 mAh |
| Індикатор рівня заряду | Да |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Призначення | Універсальне |
| Тип | Зовнішній акумулятор |
| Тип зарядки | Технологія швидкої зарядки 3.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 645 ₴








