Power Bank Aspor A349 12000 mAh – отличный вариант портативного зарядного устройства, с которым можно не опасаться быстрого расхода энергии вашего гаджета. При помощи этого портативного ЗУ, которое имеет 2 порта USB на 2.4А и 1A, вы сможете зарядить свое мобильное устройство. Например, свой смартфон или даже планшетный компьютер. Этот портативный аккумулятор имеет контролер питания, который позволяет защитить ваше устройство от короткого замыкания или перепадов тока, а микропроцессор защищает от перезаряда сам аккумулятор. Якщо ви часто користуєтеся своїм мобільним пристроєм, але у вас немає можливості де його підзарядити від мережі, то це стане ідеальним варіантом, забезпечуючи більш тривалу роботу батареї.
Корпус девайса виконаний виключно з високоякісних матеріалів, покриття володіє стійкістю до подряпин і іншим різним пошкодженням. Якщо пристрій випадково впаде з помірної висоти, це не буде означати безповоротний вихід з ладу. Дизайн поєднує в собі гармонійність переходу кольорів і мінімалізм. Аксесуар може стати не тільки корисною дрібницею, але і вишуканою родзинкою, підкреслює діловий стиль свого власника. Компактні габарити дозволяють переносити портативний акумулятор завжди з собою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASPOR |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідний струм | 2 мА |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність акумулятору | 12000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від USB |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | Індикатор рівня заряду |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 124 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| USB1 | 1A |
| USB2 | 2A |
| Вага | 338 |
- Ціна: 495 ₴








