ERGO S-08 USB 2.0 BLACK - витончений представник мультимедійної акустичної лінійки 2.0, виконаний в класичному корпусі з високоякісного алюмінію та пластику чорного кольору. Модель відрізняється ергономічними розмірами і мінімалістичним дизайном, який ідеально підійде до будь-якого гаджета і зоні локації. Керувати ERGO S-08 USB 2.0 BLACK також надзвичайно просто, адже органи контролю знаходяться прямо на корпусі і сприяють легкій і надточної регулювання потужності звуку.
Стерео акустика потужністю 6 Вт відтворюють широкий частотний діапазон до 200 - 18000 Гц, що дозволяє сповна насолодитися широким спектром звуків, як під час перегляду фільмів, так і під час прослуховування музичних композицій різних жанрів. Живлення від USB створює додатковий комфорт, а роз'єм mini-jack 3.5 мм сприяє чіткому та безперебійному звучанням улюблених треків.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ergo |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Максимальна частота | 18000 Гц |
| Мінімальна частота | 200 Гц |
| Потужність | 6 Вт |
| Призначення | Сателіт |
| Стан | Новий |
| Тип | Комп'ютерна |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 175 мм |
| Глибина | 82 мм |
| Ширина | 78 мм |
- Ціна: 320 ₴






