
Бездротовий маршрутизатор Tenda F3
799 ₴
699 ₴
- В наявності
- Код: Tenda F300
- +380 (68) 820-01-60
Tenda F300 забезпечить високу, до 300 Мбіт/с, швидкість передачі даних в мережі Wi-Fi для виходу в Інтернет, обміну файлами, можливості запуску онлайн-ігор і перегляду потокового відео.
Ваша домашня мережа буде захищена передовою технологією шифрування WPA2, яка виключить підключення неавторизованих користувачів до мережі. Роутер Tenda F300 так само підтримує функцію контролю доступу по MAC-адресу пристрою, що підвищує безпеку вашої мережі.
За допомогою функції WISP ви зможете підключитися до роутера Tenda F300 без проводів, це буде актуально там, де немає можливості провести Інтернет за допомогою проводів.
Благодаря наличию кнопки WPS у вас есть возможность практически мгновенно подключить новое Wi-Fi устройство без каких либо дополнительных настроек и ввода паролей. Это быстро, удобно и при этом безопасно.
Особенности:
- Tenda F300 оснащен функцией WIPS, с помощью которой можно подключиться к Интернету без проводов
- Благодаря наличию двух всенаправленных антенн 5 дБ Tenda F300 обеспечит надежную и стабильную работу сети Wi-Fi
- Безопасность сети гарантирует WEP шифрование, которое активируется автоматически при подключении нового клиента через кнопку WPS
- Tenda F300 гарантує високу швидкість передачі даних до 300 Мбіт/c, яка забезпечить можливість перегляду потокового відео
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenda |
| Кількість LAN-портів (RJ-45) | 4 шт. |
| Кількість антен | 2 шт. |
| Швидкість з'єднання | 300 Мбіт/сек |
| Стан | Новий |
| Тип антени | Зовнішня |
| Загальні | |
| Висота | 25 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 127 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ширина | 111 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стандарт з'єднання | 802.11 b/g/n |
- Ціна: 699 ₴



