Колонка Aspor-A659 горизонтальна Bluetooth – портативна колонка, що працює за технологією Bluetooth в бездротовому режимі. З її допомогою можна прослуховувати радіо, відтворювати музику з файлів МРЗ з TF(MicroSD). Прослуховувати аудіо можна зі смартфона, ноутбука, планшета або плеєра через Bluetooth, а також через AUX кабель і через карту пам'яті.
Горизонтальна колонка прямокутної форми Aspor-A659 виконана з гарного чорного пластику. Динамік розташований на верхній панелі, поряд з ним віконце ліхтарика з сенсорним включенням через динамік. На головній панелі розташований LED дисплей, на якому у включеному стані висвічуються годинник і рівень заряду батареї. Має режим прослуховування радіо і режим підключення колонки до пристрою Bluetooth і відтворення музики.
Праворуч від годин розташовані кнопки управління годинами, гучністю, перемикання радіостанцій. Кнопка включення, порт MicroUSB для зарядки колонки, роз'єм AUX та вхід на Micro SD знаходяться на правій бічній панелі.
Характеристики:
Колонка – 5W 70dB.
Відтворення звуку через Bluetooth.
Внутрішній акумулятор – 2000 mAh.
Зарядка від мережі, USB.
Вхід – DC 5V=1.0 A.
Максимальний час роботи – 8-12 годин.
Корпус – пластиковий.
Колір – графіт.
Розміри – 120х85х60мм.
Вага – 390 р.
LED дисплей.
FM радіо.
Годинник, будильник, ліхтарик.
Гніздо для карти пам'яті.
В комплекті 2 кабелю чорного кольору:
- перехідник MicroUSB довжиною 100 см;
- звуковий кабель довжиною 82 см з роз'ємами 3.5 мм.
Упаковка – чорний пластиковий блістер в щільному картонному ящику, покритий прозорою пластиковою кришкою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASPOR |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Сумарна потужність звуку | 5 Вт |
| Формат акустики | Стерео |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 75 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 2000 мАч |
| Вага | 450 |
| Час заряду | 3ч |
| Час роботи | 6-8год |
- Ціна: 490 ₴










