Power bank Aspor A327, 16000mAh – мощный источник питания в вашей сумке. Портативное зарядное устройство решит проблему подзарядки телефона или планшета без электросети всем, кто проводит много времени в разъездах или на природе. Одного полного заряда Power bank на 16000mAh достаточно, чтобы 5-6 раз зарядить телефон большой энергоемкости. Сам внешний аккумулятор восстанавливается за 12 часов, автоматически распознает напряжение в сети и отключается после полного заряда.
Power bank Aspor A327 розроблений за останніми інноваційними технологіями, відрізняється поліпшеними експлуатаційними характеристиками, сумісний з усіма гаджетами. Укомплектований коротким microUSB кабелем довжиною 22 див. Має два USB виходу і чотири індикатори рівня заряду акумулятора під microUSB входом.Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASPOR |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 2 мА |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від USB |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Особливості | Індикатор рівня заряду |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Колір | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 78 мм |
| Вага | 400 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Зарядний пристрій |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Призначення | Універсальне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 520 ₴







