Контроль миші: плавність і точність рухів
Кнопка вибору швидкості (1200-1400-1800 точок на дюйм)
2 бічні кнопки (перехід назад/вперед в браузері)
Гумове покриття
Діапазон бездротового підключення — 8 м
Вимикач
Кнопка вибору швидкості (1200-1400-1800 точок на дюйм)
2 бічні кнопки (перехід назад/вперед в браузері)
Гумове покриття
Діапазон бездротового підключення — 8 м
Вимикач
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trust |
| Вага | 89 г |
| Висота | 41 мм |
| Довжина | 106 мм |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 1800 dpi |
| Стан | Новий |
| Тип | Миша |
| Тип бездротового зв'язку | Bluetooth |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 71 мм |
| Миша | |
| Кількість клавіш миші | 6 |
| Конструкція миші | Ігрова |
| Тип миші | Оптична лазерна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 240 ₴






