Кнопка вибору швидкості (600-2000 точок на дюйм)
Світлодіодна підсвітка з колірним перебором
Гумовий верхній шар забезпечує більш зручний захоплення
Кабель з опліткою довжиною 1,7 м
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trust |
| Вага | 111 г |
| Висота | 34 мм |
| Довжина | 122 мм |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Тип | Миша |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 88 мм |
| Миша | |
| Кількість клавіш миші | 6 |
| Тип миші | Оптична лазерна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 495 ₴









