Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trust |
| Вага | 145 г |
| Висота | 41 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 4800 dpi |
| Стан | Новий |
| Тип | Миша |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 76 мм |
| Миша | |
| Кількість клавіш миші | 6 |
| Тип миші | Оптична лазерна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 495 ₴







