Ігрова миша Trust Ziva Gaming Mouse створена спеціально для тривалого ігрового процесу

Ziva Gaming Mouse впорається з будь-якою ситуацією і підійде як для влучної стрільби в шутерах, так і для швидкого управління арміями в стратегіях.

Ігрова миша зі світлодіодним підсвічуванням з ефектом пульсації підійде для будь-якої мети!
Ігрова миша обладнана кнопкою вибору швидкості, у діапазоні від 800 до 2000 точок на дюйм. Кнопка допомагає адаптуватися до будь-якої ситуації і вибирати потрібну швидкість прямо під час гри.
Особливості:
- 6 надійних кнопок
- Кнопка вибору швидкості (800/1200/1600/2000 точок на дюйм)
- Світлодіодна підсвітка з розпилювачем повітря

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trust |
| Вага | 132 г |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 128 мм |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 2000 dpi |
| Стан | Новий |
| Тип | Миша |
| Ширина | 73 мм |
| Миша | |
| Дизайн миші | Для обох рук |
| Кількість клавіш миші | 6 |
| Конструкція миші | Ігрова |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний/Сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 285 ₴





