Genius X-G200 — ігрова повнорозмірна миша, відмінно лежить як в правій, так і в лівій руці і забезпечує високий рівень комфорту під час гри.
Розширений оптичний датчик з роздільною здатністю 1000 dpi для плавного ковзання навіть без килимка для миші.
Чудова червона світлодіодне підсвічування.
Миша X-G200 — чудове поєднання точності, швидкості і зручності.
Розширений оптичний датчик з роздільною здатністю 1000 dpi для плавного ковзання навіть без килимка для миші.
Чудова червона світлодіодне підсвічування.
Миша X-G200 — чудове поєднання точності, швидкості і зручності.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Genius |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 1000 dpi |
| Стан | Новий |
| Тип | Миша |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 68 мм |
| Миша | |
| Дизайн миші | Для обох рук |
| Кількість клавіш миші | 3 |
| Конструкція миші | Ігрова |
| Тип миші | Оптична лазерна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 395 ₴






