Портативна колонка Optima MK-2 - гаджет, який поєднує безліч відмінних якостей, таких як привабливий дизайн, компактність, ємний акумулятор і відмінний звук. Optima MK-2 забезпечує дивно гучне і вражаюче чисте звучання аудіо завдяки використанню найсучасніших технологій в області розкриття звуку.
Матеріали, з яких виготовлений корпус міцний ABS-пластик тканина. Гаджет виготовлений у формі куба, на бічній стороні корпусу прикріплений ремінець, який легко причепити до рюкзаку або сумці для зручностей при пересуванні.
Мощность девайса составляет 10 Вт. Небольшие габариты портативной колонки позволяют брать ее с собой на природу или поездки. Благодаря емкости батареи в 1200 mAh, Вы можете слушать любимую музыку на протяжении 8 часов. Длительность зарядки гаджета составляет 3 часа. Рабочее расстояние колонки при прослушивании музыки - 10 метров.
На боковой панели расположены разъемы: AUX, microUSB, USB, слот под карту памяти micro SD. Воспроизведение колонки может осуществляться разными путями - через SD карту, USB, функцию line-in, FM-приемник с диапазоном 87.05-108 mHz.
Портативна колонка оснащена двома динаміками по 5 Вт, які видають хороший звук.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Optima |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтерфейси | micro USB, AUX-вхід, USB |
| Особливості | FM-приймач |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Стан | Новий |
| Сумарна потужність звуку | 10 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа |
| Формат акустики | Стерео |
| Колір корпусу | Чорний |
| Акумулятор | 1200 маг |
| Час зарядки | 3ч |
| Час роботи | 8ч |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 550 |
| Матеріал корпусу | Високоміцна тканина, пластик |
| Колір | Золотий |
- Ціна: 790 ₴





