NX-7015 WL — це зручна оптична миша від Genius. Оптичний датчик з дозволом до 1600 dpi має більш високу точність у порівнянні з звичайними оптичними мишками, що забезпечує точний контроль над кожним рухом курсору. Це дозволить вам працювати з повним спектром сучасних програм і додатків.
Простий, інтуїтивно зрозумілий контроль курсору. Мініатюрний USB-адаптер забезпечить автоматичне підключення. Лише одна батарейка АА і вимикач живлення роблять NX-7015 WL максимально економічною.
Особливості:
- Витончений дизайн, софт-тач покриття
- Працює на будь-якій поверхні (скло, килим, стіл)
- Програма SmartGenius App для індивідуального налаштування миші
- Єдиний ресивер для всіх пристроїв Genius (починаючи з NX-7000)
- Додаткова функція колеса прокрутки — зміна масштабу (налаштовується через SmartGenius App)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Genius |
| Вага | 57 г |
| Висота | 38 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 1600 dpi |
| Стан | Новий |
| Тип | Миша |
| Тип бездротового зв'язку | Bluetooth |
| Ширина | 58 мм |
| Миша | |
| Дизайн миші | Для обох рук |
| Кількість клавіш миші | 3 |
| Конструкція миші | Класична |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Золотий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 365 ₴




