Оптична миша має симетричну конструкцію і дозволяє працювати як правою, так і лівою рукою. Оптичний сенсор 1200 dpi забезпечує чіткість руху і високу швидкість переміщення курсору під час роботи. Компактна і ергономічна конструкція і простота установки роблять її незамінною помічницею.
Особливості:
- Висока якість матеріалів і збірки
- SmartGenius App — додаток, яке дозволяє зробити індивідуальні налаштування миші
- Можливість роботи як лівою, так і правою рукою
- Сумісна як з Windows, так і Mac OS
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Genius |
| Вага | 85 г |
| Висота | 37 мм |
| Довжина | 105 мм |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 1000 dpi |
| Стан | Новий |
| Тип | Миша |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 60 мм |
| Миша | |
| Дизайн миші | Для обох рук |
| Кількість клавіш миші | 3 |
| Тип миші | Оптична лазерна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 265 ₴





