



Набір з 2 кілець для серветок, срібляста гілочка
300 ₴/пара
200 ₴/пара
- Готово до відправки
- Код: 55silver
+380 (66) 145-43-52
- +380 (68) 820-01-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Наші кільця для серветок виготовлені з високоякісного, міцного та довговічного матеріалу. Вони мають стійкий блиск, не втрачають привабливого вигляду з часом та призначені для багаторазового використання. Ідеально підходять для стильного оформлення столу.
Коли ви збираєтеся з друзями або насолоджуєтеся теплим сімейним обідом, важливо не лише подати смачні страви, а й створити естетичну атмосферу. Кільця для серветок додають столу вишуканості та завершеності.
Кільце для серветки — це ключовий елемент декору, який підкреслює елегантність сервірування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Кільце для серветки |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір | Сріблястий |
| Декоративне оформлення | Сріблення |
| Діаметр | 43 мм |
| Довжина | 43 мм |
| Ширина | 43 мм |
| Висота | 15 мм |
| Кількість в наборі | 2 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Країна виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴/пара



