Килимок туристичний самонадувний Tramp COMFORT DOUBLE (187х130х5см) (UTRI-011-dark-olive)
5 449 ₴
4 449 ₴
- Готово до відправки
- Код: UTRI-011-dark-olive
+380 (66) 145-43-52
- +380 (68) 820-01-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Двомісний самонадувний килимок серії Comfort Double 5 см шириною 130 см.
Матеріал верхнього шару килимів даної серії виконаний з тканої замші. Це не дозволить спальнику сповзати з килима і забезпечить додаткову м'якість, даючи відчуття тепла вашому тілу.
Тканая замша приємна на дотик і дозволить з комфортом лежати на килимку без спальника або покривала.
Структура низу килима - Slides Less (точкове гелеподібне нанесення) не дає йому ковзати по дну намету.
Важливо! Не використовувати для плавання на воді. Не піддавати дії прямих сонячних променів.
Особливості подвійного килимка серії Comfort:
- двомісний
- завдяки товщині в 5 см можна використовувати протягом 3 сезонів року
- надзвичайно приємний матеріал верху
- два клапани для надування та здування килимка
- ремнабір та фіксуючі резинки в комплекті
- Сезонність: весна, літо, осінь
Характеристики самонадувного подвійного килимка Tramp:
- Розмір: 187 х 130 х 5 см
- Вага: 4,1
- Розмір наповнювача: 185 х 127 х 5 см
- Розмір в чохлі: 65 х 26 см
- Матеріал верху: Polyester Chamois Suede, WR
- Матеріал низу: Polyester Slides Less, WR
- Наповнювач: Спінений поліуретан
- Допустиме навантаження: 130 кг
- Країна виробник: Китай
- Країна реєстрації бренду: Україна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Тип килимка | Самонадувний |
| Матеріал | Поліестер |
| Довжина | 187 см |
| Ширина | 130 см |
| Товщина | 50 мм |
| Колір | Оливковий |
| Вага | 4100 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 449 ₴









