



Килимок туристичний надувний Tramp (185x58x5см)(UTRI-028-dark-grey)
3 002 ₴
2 002 ₴
- Готово до відправки
- Код: UTRI-028-dark-grey
+380 (66) 145-43-52
- +380 (68) 820-01-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Килимок надувний Tramp UTRI-028-dark-grey.
Легкий надувний килимок якнайкраще підходить для відпочинку на природі в теплу пору року.
Важливо! Не використовувати для плавання на воді. Не піддавати дії прямих сонячних променів.
Сезонність: літо
Особливості надувного килимка від Tramp:
- легкий та компактний, легко вміщається в бічну кишеню туристичного рюкзака
- без утеплювача
- анатомічної форми
- один клапан для надування та здування килимка
Характеристики надувного килимка Tramp:
- Розмір: 185 x 58 x 5 см
- Вага: 440 г
- Розмір в чохлі: 26 x 9 см
- Матеріал: Nylon 40D coated TPU
- Матеріал клапана: пластик
- Допустиме навантаження: 130 кг
- Комплектація: килимок, чохол, ремнабір
- Країна виробник: Китай
- Країна реєстрації бренду: Україна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Тип килимка | Надувний |
| Матеріал | Нейлон |
| Довжина | 185 см |
| Ширина | 58 см |
| Товщина | 50 мм |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 002 ₴



