Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 4yourhealth |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 30 см |
| Конструкція | Стрічкова |
| Опір | 3 кг |
| Стан | Новий |
| Тип навантаження | Розтягнення |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | 4yourhealth |
| Тип | Кільце |
| Висновок СЕЗ | Відповідає санітарно-епідеміологічним нормам |
| Гарантія | 14 днів |
| Матеріал | Латекс |
| Застосування | Універсальні |
| Термін придатності | не обмежений |
| Тип | Стрічкові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 70 ₴








