Намет надлегкий двомісний з футпринтом та спідницею Naturehike Сloud Up 2 Updated NH17T001-T, 20D Сіро-червона
7 600 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6927595730560
+380 (66) 145-43-52
- +380 (68) 820-01-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис намети Naturehike Сloud up 2 20D NH17T001-T:
Намет призначений для двох туристів. Ефективно протистоїть впливу води, добре провітрювана. Зручний. У складі моделі-нейлонова Картата тканина 20D, ступінь вологостійкості – 4000 міліметрів водяного стовпа. Колір-сіро-червоний. Намет підходить для різних видів активного відпочинку. Вона характеризується надійною і стійкою конструкцією. Жердини зроблені зі сплаву алюмінію 7001.
Габарити намету складають: висота - 100 сантиметрів, довжина – 270 сантиметрів. У складеному вигляді розміри виробу-40 * 13 сантиметрів. Вага становить 2,12 кілограма, ультралегка модель.
Характеристика:
- намет для двох осіб;
- форма-півсфера;
- Колір-сіро-червоний;
- матеріали: нейлонова Картата тканина 20D;
- ступінь стійкості до вологи-4000 міліметрів водяного стовпа;
- габарити складають 100 * 270 сантиметрів;
- вага дорівнює 2,12 кілограмам.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.4 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Розмір | 210+60х125х100 см |
| Паковання | 40х13 см |
| Сезон | {літо,весна-осінь} |
| Внутрішній шар | Сітка B3 + нейлон 20D PU4000 мм |
| Тип товару | Палатки |
| Тамбур | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 600 ₴









