


Спальник надлегкий Naturehike Ultra light LW 180 NH15S003-D, (20 °C), p-p M, темно-зелений
1 000 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6927595703212
+380 (66) 145-43-52
- +380 (68) 820-01-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 680 г |
| Внутрішній шар | поліефірний епонж 240 т |
| Гарантія | 1 рік |
| Загальна довжина | 190 см |
| Сезон | весна-осінь, літо |
| Тип | Спальний мішок |
| Тип товару | Спальники |
| Паковання | 12х29 см |
| Ширина в головах | 75 см |
| Ширина в ногах | 75 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 000 ₴



