Ніж Ganzo G8012V2-LG зелений (G8012V2-LG) з паракордом
1 650 ₴
- В наявності
- Код: G8012V2-LG
+380 (66) 145-43-52
- +380 (68) 820-01-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бездротові навушники BOROFONE BE70 Light подарують вам незабутній досвід прослуховування музики та спілкування. Ці стильні навушники чудово доповнять ваш образ і стануть відмінним аксесуаром для повсякденного використання, надаючи незрівнянну якість звуку та гарантуючи свободу руху без проводів. Навушники маленькі та легкі, що робить комплект ідеальним для багатогодинного використання, не навантажуючи вуха. Обираючи BOROFONE BE70 Light, ви отримуєте не лише якісний звук, а й сучасний аксесуар, який підкреслить ваш стиль. Ці навушники створені для людей, які цінують комфорт та високу якість.
ОСОБЛИВОСТІ БЕЗДРОТОВИХ НАВУШНИКІВ BOROFONE BE70 LIGHT:
• Завдяки підтримці версії Bluetooth 5.4 (чіп JLAC7003) навушники миттєво з’єднуються з широким спектром пристроїв та забезпечують безпрецедентну якість зв’язку.
• Високоякісне звучання для справжніх меломанів: глибокі баси і кристально чисті високі частоти завдяки діапазону частот від 20 Гц до 20 кГц.
• Компактний та зручний дизайн, який ідеально підходять для тривалого використання. Навушники зручно сидять у вухах, забезпечуючи надійну фіксацію та ізоляцію від зовнішніх шумів.
• Вбудований мікрофон дозволяє відповідати на дзвінки, при цьому можна займатися своїми справами.
• Інтуїтивно зрозуміле керування дозволяє перемикатися між треками, регулювати гучність та приймати дзвінки без необхідності діставати пристрій.
• Працюють до 16 годин у режимі прослуховування музики або спілкування та до 200 годин — у режимі очікування.
• LED-індикатор показує рівень заряду навушників.
• Ємність акумулятора становить 130 mAh.
• Магнітна фіксація навушників для зручності зберігання та транспортування.
• Підтримують звукові підказки китайською та англійською мовами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ganzo |
| Колір | Зелений |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 349 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | кишеньковий , мисливський , рибальський |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина клинка | 113 мм |
| Довжина рукояті | 125 мм |
| Загальна довжина | 243 мм |
| Колір рукоятки | зелений |
| Марка сталі | 8CR13 |
| Матеріал ручки | ABS термопластик |
| Твердість клинка | +-58 HRC |
| Тип замка | Flipper |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | нескладаний |
| Тип товару | Ножі |
| Товщина клинка | 5 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Чохол / піхви | Є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 650 ₴












