Екошопер зі 100% бавовни (двонитка щільністю 210 г/кв.м). Прекрасна альтернатива поліетиленовим пакетам.
Стильна сумка з довгими ручками. Модний та практичний аксесуар на кожен день. Компактна, безпечна для людини та для навколишнього середовища, приємна на дотик та доступна вартість.
Щільний матеріал, якісне пошиття, місткий розмір дозволяють зручно переносити об'ємні покупки різного роду. Надійно закріплені ручки, міцні шви допускають максимальне навантаження для шопера 20 кг. Для зручності використання куточки низу зашиті та утворюють дно шириною 7 см.
Оригінальні принти, які витримають багаторазове прання вручну або в пральній машині в режимі "делікатного прання" м'якими мийними засобами.
Тканина: невибілена бавовна щільністю 210 г/кв.м.
Довжина ручок: 60 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bookopt |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 400 мм |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Bookopt |
| Вага | 95 |
| Виготовлено | 2022 |
| Тип | Екошопер |
| Висновок СЕЗ | Відповідає санітарно-епідеміологічним нормам |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина ручок | 300 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Країна Реєстрації | Україна |
| Максимальна вага | 20 кг |
| Матеріал | Бавовна |
| Щільність | 210 г/м2 |
| Підкладка | Немає |
| Постачальник | ТОВ "АКОРД-УКРАЇНА" 46008 м.Тернопіль, вул.Подільська,44 |
| Стан | Нове |
| Термін придатності | не обмежений |
| Тип | Сумка для покупок |
| Тип застежки | Без застежки |
| Тип тканини | Бавовна |
| Ширина | 380 мм |
- Ціна: 150 ₴





