Килимок акупунктурний 4yourhealth Elite Line 0057 з подушкою чорно-зелений 120*40см
2 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 4YH_0057_Bl/Green_120*40
+380 (66) 145-43-52
- +380 (68) 820-01-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 120 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 40 см |
| Виробник | 4yourhealth |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | 4yourhealth |
| Виготовлено | 2022 |
| Висновок СЕЗ | Відповідає санітарно-епідеміологічним нормам |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна Реєстрації | Польща |
| Матеріал | Бавовняна пома |
| Постачальник | ТОВ "АКОРД-УКРАЇНА" 46008 м.Тернопіль, вул.Подільська,44 |
| Розмір | 120*40см |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Да |
| Термін придатності | не обмежений |
| Тип | Коврики акупунктурні |
| Товщина | 2 |
| Форма | Прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 200 ₴












