



Балансувальна платформа Power System PS-4200 Balance Trainer Zone (Ø60) Green
5 900 ₴
- Немає в наявності
- Код: 4200GN-0
+380 (66) 145-43-52
- +380 (68) 820-01-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Power system |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 6 кг |
| Висота | 28 см |
| Діаметр | 58 см |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Особливості | Зачепи для шкільної форми, Антиковзаюче покриття дошки |
| Стан | Новий |
| Тип | Балансувальна платформа |
| Форма | Кругла |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висновок СЕЗ | Відповідає санітарно-епідеміологічним нормам |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна Реєстрації | Чехия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 900 ₴



