Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlay |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 173 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 60 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ПВХ(PVC) |
| Тип | Кілімки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 340 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlay |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 173 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 60 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ПВХ(PVC) |
| Тип | Кілімки |