Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cattara |
| Країна виробник | Китай |
| Вентиляція спини | Піна |
| Вага | 1800 г |
| Вікова група | Для дорослих |
| Висота | 74 см |
| Глибина | 35 см |
| Кишені | Верхній, Фронтальний, Бічні |
| Кількість лямок | 2 |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення рюкзака | Туристический |
| Об`єм | 45 л |
| Особливості рюкзака | Накидка від дощу, Поясний ремінь, Бічна стяжка, Кріплення для льодоруба, Регульована спина, Висновок питної системи, Анатомічна конструкція, Кріплення для трекінгових палиць, Грудна стяжка, Нижній вхід, Посилене дно, Водовідштовхувальне просочення |
| За типом конструкції | Анатомічний |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 38 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висновок СЕЗ | Відповідає санітарно-епідеміологічним нормам |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Чехія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 200 ₴












