Гамак туристичний 270х140 см
Кемпінговий гамак для відпочинку на свіжому повітрі - чудовий вибір для вас. Його можна прикріпити до дерев, тому що мотузка досить довга, міцна й не рветься. Гамак м'який і зручний, зносостійкий і міцний.
Має сумочку для зберігання. Його дуже легко носити з собою, він підходить для активного відпочинку, наприклад для походів, кемпінгу, подорожей.
Особливості:
Матеріал: 210T нейлон
Розмір: 270х140 см
Аксесуари: 2 алюмінієвих карабіни, чохол
Вага: 0,5 кг
Колір: зелено-коричневий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 4yourhealth |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина ложа | 270 мм |
| Захисна антимоскітна сітка | Не передбачена |
| Каркас (стійка) | Не передбачений |
| Навіс | Не передбачений |
| Стан | Новий |
| Тип гамака | Одномісний |
| Тип ложа | Цілісне полотно |
| Колір | Зелений |
| Ширина ложа | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | 4yourhealth |
| Вага | 0.5 |
| Виготовлено | 2022 |
| Тип | Гамаки |
| Висновок СЕЗ | Відповідає санітарно-епідеміологічним нормам |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна Реєстрації | Польща |
| Матеріал | Нейлон |
| Постачальник | ТОВ "АКОРД-УКРАЇНА" 46008 м.Тернопіль, вул.Подільська,44 |
| Розмір | 270*140 см |
| Термін придатності | не обмежений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴




