|
Сумка рибальська Tramp Fishing bag EVA Avocado - L М'яка сумка рибальська, виконана з міцного матеріалу EVA з водонепроникною блискавкою, – це відмінний варіант для Обсяг 50 л |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | ЕВА |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 30 см |
| Довжина | 55 см |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Tramp |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 769 ₴









