Килим самонадувающийся рельєфний Tramp TRI-018, 5 см
Новий самонадувающийся килим з рельєфною поверхнею забезпечить вам абсолютний комфорт при відпочинку на природі.
Самонадувающийся килимок нової конструкції з рельєфною поверхнею і стрейчевой тканиною зовнішньої поверхні нековзною фактури забезпечить вам принципово новий рівень комфорту під час відпочинку на природі.
Призначення – відпочинок на природі , кемпінг, подорожі на автомобілі, прогулянки і нескладні нетривалі походи.
Час використання: весна, літо і осінь
Особливості:
Зовнішня тканина нижньої сторони килимка - цупкий ламінований поліестер з покриттям PVC, яке робить основний матеріал водонепроникним, стійким до бруду, роси, олії, солі, ультрафіолетових променів і надає матеріалу додаткову міцність і довговічність.
Розмір 190 х 60 см килимка розрахований на рослих і широкоплечих людей.
В комплекті до килимка йде міні-рем. набір у вигляді захисної самоклеющейся латки розміром 5,5 х 6 див.
Характеристики:
Матеріал: stretch fabric with pvc coating.
Клапан: пластик.
Допустиме навантаження: до 130 кг.
Вага: 2 кг
азмер: 190 х 65 х 5 див.
Розмір килима в упаковці: 65 х 19 див.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Tramp |
| Вага килимка | 1-2 кг |
| Довжина килимка | 190 см |
| Товщина килимка | 5 см |
| Колір | Темно-синій |
| Ціна | 1932 |
- Ціна: 2 898 ₴





