Килимок туристичний самонадувний Tramp green (182x59x4,5см) (UTRI-004)
2 975 ₴
1 975 ₴
- Готово до відправки
- Код: UTRI-004
+380 (66) 145-43-52
- +380 (68) 820-01-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Килим самонадувний Tramp UTRI-004, 4,5 см
Самонадувний килимок Tramp TRI-004 - одномісний самонадувний килимок для сну на природі.
Сезонний: весна-літо-осінь.
Особливості:
З обох сторін забезпечений кнопками для зістібання з іншими килимками аналогічної товщини і конструкції.
Має чохол і стягуючі ремені.
Витримує навантаження до 130 кг.
Характеристики:
Внутрішня структура: вертикальні канали
Клапан: пластик
Максимальне навантаження: до 130 кг.
Матеріал: Polyester 75D / PVC / WR
Розмір: 182 x 59 x 4,5 см
Повна вага, кг: 1,7 кг
Розмір в упаковці: 18 x 66 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Самонадувний |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Tramp |
| Особливості | можливість состежки |
| Довжина килимка | 182 см |
| Вага килимка | 1-2 кг |
| Товщина килимка | 4,5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 975 ₴









