Намет Tramp Lite Bungalow
Полегшений кемпінговий намет-тент Tramp Lite BUNGALOW чотиригранної форми з 2 входами – оптимальний для відпочинку на відкритому повітрі в літній час, рятують від легкої негоди, сонця і комах.
Призначений для організації, кухні, їдальні або кают-кампанії в кемпинговом або туристичному таборі.
Особливості:
- Тент обладнаний спідницею
- Міцний каркас із сталевих стійок
- Без дна
- Зручні великі розміри
- Протимоскітна сітка і убирающаяся зовнішній полог на обох вхідних отворах
- Вітростійкість низька
Характеристики:
Тент: 100% Поліестер 75D/190T WR PU 4000 мм ст. ст.
Каркас: сталь 16 мм
Вага: 7 кг
Розмір: 300 х 300 х 225 см
Розмір в упаковці: 20 x 76 x 22 див.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Тент-шатер |
| Форма | Намет |
| Колір | Зелений |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 5000 мм вод. ст. |
| Дуги | |
| Діаметр | 19 мм |
| Дуги | Сталь |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Великий тамбур |
| Вага | 3,5 кг |
| Місткість | 7 кг |
| Сезонність | весна -літо - осінь |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Розташування каркаса | зовнішнє |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 681 ₴












