Намет Tramp Lite Camp 4 olive UTLT-022-olive
7 050 ₴
5 550 ₴
- Готово до відправки
- Код: UTLT-022-olive
+380 (66) 145-43-52
- +380 (68) 820-01-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чотиримісна універсальна туристичний намет Tramp Lite CAMP 4
призначена для туристичних походів і відпочинку на природі у весняний, літній і осінній час.
Особливості:
Двошаровий намет з двома входами
Два входи і два тамбура
Входи спального відділення продубльовані москітною сіткою
Основний тамбур збільшеного розміру
Два вентиляційних клапана
Всі шви проклеєні
Характеристики:
Вага: 4,4 кг
Розміри: 250 х 390 х 140 див.
Тент: 100% поліестер 75D/190T WR PU 4000 мм. в. ст.
Внутрішня намет: 100% дихаючий поліестер
Дно: армований терпаулинг 10000 мм ст. ст.
Каркас: фіберглас 7,9 мм
Розмір в упаковці: 22 x 56 x 21 див.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 4 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Призначення | Трекінгові |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Колір | Зелений |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 4000 мм вод. ст. |
| Дуги | |
| Діаметр | 7.9 мм |
| Дуги | Фіберглас |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Поліестер |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4,4 кг |
| Місткість | 4 |
| Сезонність | весна-літо-осінь |
| Матеріал каркасу | фіберглас |
| Розташування каркаса | внутрішнє |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 550 ₴











